Személyi asszisztens

Állás leírása Európa vezető parfüméria-hálózata budapesti központjába Személyi asszisztens munkatársat keresünk.

Feladatok:
- Telefonhívások kezelése, üzenetek továbbítása
- E-mailek kezelése, megválaszolása, továbbítása
- Naptár kezelése, időpontok rögzítése
- Megbeszélések szervezése, időpontok egyeztetése
- Utazások szervezése (repülőjegy- és szállásfoglalás, autóbérlés)
- Névjegykártyák rendszerezése, rögzítése Outlookban
- File-ok karbantartása (papír és elektronikus alapú)
- Expanziós projektek asszisztálása (szerződések, dokumentációk, projektlisták, kapcsolattartás ingatlanosokkal, center managementtel és a nemzetközi ingatlan részleggel)
- Meeting anyagok összekészítése
- Ügyvezető által szervezett rendezvények teljes körű szervezése (ügyvezetői értekezlet, karácsonyi party, stb.)
- Fordítások készítése
- Jegyzőkönyvek készítése

- Legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
- Személyi asszisztenciában szerzett 3-5 éves szakmai tapasztalat
- Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
- Magabiztos számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Internet)
- Kiváló kommunikációs és szervező készség
- Pontosság, megbízhatóság
- Önállóság, rugalmasság
- Ápolt külső
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/09/2018