Területi képviselő

Állás leírása Budapesti központtal rendelkező megbízónk közel 20 éve foglalkozik fémmegmunkáló gépek tervezésének és gyártásának fejlesztésével. Termékeik kitűnnek minőségükkel, pontosságukkal, hosszú élettartamukkal és értékállóságukkal. Ennek köszönhetően folyamatos növekvő és elégedett ügyfélkörrel rendelkeznek.
A cég Budapest és környéki területre keres főállású tapasztalt Területi képviselőt már meglévő ügyfélállomány kezelésére, valamint új üzleti kapcsolatok létrehozására.

Amit mi kínálunk:
• teljes körű betanítás és segítség az indulásban
• munkavégzéshez szükséges eszközök (telefon, laptop, autó)
• önálló munkavégzés
• stabil pozíció
• kihívásokkal teli munkakör
Feladatkör, információk a munkáról:
• napi kapcsolattartás az ügyfelekkel
• ügyféligények felmérése
• személyre szabott ajánlatok elkészítése
• új megrendelések generálása
• személyes látogatások lebonyolítása
Elvárások:
• felsőfokú gépipari végzettség
• értékesítési tapasztalat
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office programok)
• tárgyalóképes angol nyelvtudás
• "B" kategóriás jogosítvány
Előnyt jelenthet:

• kereskedelmi kapcsolatok
• kiváló írásbeli kommunikációs készség
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 02/13/2018