Területi képviselők

Állás leírása Cégünk az év 365 napján keres munkatársakat területi képviselői pozició betöltésére.

Feladatok
• felméri az ügyfél pénzügyi helyzetét
• feltárja az ügyfél pénzügyi igényeit
• felkínálja az ügyfél pénzügyi elvárásainak megfelelő megoldást
• bemutatja az ajánlott biztosítási és befektetési termékeket
• összeállítja a biztosítási ajánlatot
• képviseli az ügyfelet a biztosító társaság előtt
• tartja a meglévő ügyfelekkel a kapcsolatot
• bővíti ügyfélhálózatát

Elvárások
• mind önálló, mind pedig csapatban történő precíz, felelősségteljes munkavégzés
• minimum középfokú végzettség
• kiváló kapcsolatteremtő készség
• kommunikációs készség
• legalább 1 éves szakmában szerzett értékesítési rutin
• tárgyalási készség
• ügyfél orientált szemlélet, lojális viselkedés
• felhasználói szintű számítógépes ismeret
Előny
• meglévő ügyfélkapcsolat
• vállalkozói és üzleti gondolkodásmód
• hasonló területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk
• motiváló versenyképes jövedelem
• magas szintű szakmai támogatás
• irodai támogatás
• szakmai továbbképzések
• belső ügyfélkőr
• karrier lehetőség
Fizetés 180.000-350.000.-Ft
Munkavégzés helye Budapest valamint Pest megye
Feladva 01/09/2018