RECEPCIÓS - TITKÁRSÁGI ASSZISZTENS

Állás leírása A NEWERGIES Kft. RECEPCIÓS - TITKÁRSÁGI ASSZISZTENST keres!
Megújuló energetikával, azon belül főként napelemes rendszerek, erőművek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó fiatalos és lendületes cégünk budapesti irodájába keresünk főállású recepciós - titkársági asszisztenst, azonnali kezdéssel.
Feladataid lesznek:
- recepciós feladatok ellátása
(bejövő és kimenő telefonok fogadása/továbbítása magyar és angol nyelven, ügyfelek és vendégek fogadása, házi pénztár kezelése)
- irodaszerek és egyéb irodai eszközök beszerzésének lebonyolítása
- pénzügyi és könyvelési folyamatok támogatása
- iktatás, postai ügyintézés
- iroda (tárgyaló, konyha) rendben tartása
- ad hoc feladatok ellátása
Elvárásaink:
- minimum középfokú végzettség
- minimum középfokú angol nyelvtudás
- kiváló kommunikációs készség
- pontos és igényes munkavégzés
- önálló munkavégzés, problémamegoldó készség
- feladatok rangsorolására való képesség, terhelhetőség
- talpraesett, határozott egyéniség
- megbízható, proaktív személyiség, aki képes az önálló munkavégzésre
- lojalitás, csapatmunka
- protokollban való jártasság, rutin
- kellemes, ápolt megjelenés
Amit kínálunk:
- hosszú távú, stabil munkahely
- versenyképes fizetés
- összetartó, lendületes csapat
- korlátlan mennyiségű kávé :)
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, fizetési igény megjelölésével az alábbi címen lehet: info@newergies.com
Munkavégzés helye IX. kerület
Feladva 11/14/2017
Kapcsolat Newergies Kft.
: +3617812535
: info@newergies.com