Villanyszerelő Németországba kiemelkedő fizetéssel!

Állás leírása Az ARWA Personaldienstleistungen GmbH villanyszerelőket keres az ügyfelének Németországba, Schweinfurtba, Plauenbe és Bayreuthba

Az Ön feladatai:
• Kábelek, aljzatok, kapcsolók, biztosítékok és készülékek tervezése és szerelése
• Üzembe helyezés
• Rendszertesztek és mérések végrehajtása

Követelményeink:
• Villanyszeretlő szakképzés
• Német nyelv (Alapok)
• Önálló és csapatorientált munka

Amit kínálunki:
• Órabér 11€ - 13€ (képesítéstől, tapasztalattól függően)
• Hosszútávú állásajánlat
• Lehetőség átvételre a cég részéről
• Kollektív bérek, ünnep és karácsonyi bónuszokkal
• barátságos csapat a helyszínen
• Német szerződés, bejelentés és biztosítás
• Magyar kapcsolattartó személy

Ha felkeltettük az érdeklődését, akkor várjuk a jelentkezését az önéletrajzával az alábbi címen: international.hu@arwa.de
Telefon: +49 03501491720
Munkavégzés helye Németország
Feladva 11/14/2017
Kapcsolat ARWA Personaldienstleistungen GmbH
: 0049 03501491720
: international.hu@arwa.de