Munkaerő-piaci tanácsadó és mentor

Állás leírása Budapest városában keresünk álláshely betöltésére munkaerő-piaci
tanácsadói és mentori munkakörben dolgozó kollégákat.

A leendő munkatárs feladatai:

A heti 40 órás munkaviszony keretében a Kormányhivatal Foglalkoztatási
Osztályain regisztrált álláskeresők részére munkaerő-piaci tanácsadói és mentori szolgáltatás nyújtás. Az álláskeresőkkel történő munka szervezése, lebonyolítása, folyamatos együttműködés a munkaerő-piaci szervezetekkel, a munkaügyi kirendeltség munkatársaival. Kapcsolattartás az álláskeresőket érintő intézményekkel (képzési, szociális, stb.). Folyamatok precíz adminisztrációs követése.

Jelentkezőkkel szembeni elvárások:
- bölcsészettudományi vagy közgazdasági felsőoktatásban szerzett szakképzettség
- egyetemen vagy főiskolán szerzett tanári végzettség, szociális munkás
szakképzettség;
- igazgatásszervező, munkavállalási tanácsadó, munkaügyi kapcsolatok vagy személyügyi szervező szakképzettség;
- humánszervező, pszichológus, szociálpolitikus vagy szociológus szakképzettség
- kiváló számítógépes ismeretek
- jó kommunikációs és együttműködési képesség

Amit nyújtani tudunk:
- 40 órás bejelentett munkaviszony
- a szociális szférában versenyképes jövedelem
- céges mobiltelefon
- lelkes, dinamikus csapattal való együttműködés
- stabil jövőkép

Jelentkezését a mentoriallas@gmail.com email címre várjuk önéletrajzának és diplomamásolatának megküldésével.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 11/14/2017
Kapcsolat Becze Georgina
: 06203506033
: mentoriallas@gmail.com