Munkaügyi munkatárs

Állás leírása Munkaügyi munkatárs - NKM Földgázszolgáltató Zrt.

Kiemelt Partnerünkhöz keresünk munkaügyi NEXON adminisztrációban jártas kollégát egyelőre fél év határozott időre az alábbiak szerint:

Feladatok:
- cafeteria nyilvántartás Nexon programban
- bérszámfejtés ellenőrzés (Nexon)
- szerződések megkötése nyugdíjpénztárral
- dokumentumok iktatása, rendbetétele (Nexon)
- beléptetéssel kapcsolatos jogosultságok igénylése, belépőkártya, stb.
- munkaköri leírások készítése
- NEXON rendszer adminisztratív felületének ismerete (kiemelten cafeteria és time modulok)

Elvárások:
- együttműködési készség
- jó kommunikáció
- pontos, precíz adminisztráció
- megbízhatóság

Ami kínálunk:
- kiemelkedő bérezés és juttatások
- kiváló munkakörülmények, fiatalos légkör
- cafeteria, biztosítások, egyéb támogatások

Jelentkezni az allas@telmedia.hu e-mail címen lehet a pozíció megjelölésével!
Munkavégzés helye Budapest, VIII. kerület
Feladva 01/08/2018
Kapcsolat TeleMedia Kft.
: allas@telemedia.hu