Területi képviselő és üzletkötő munkatársat keresünk (Ausztria)

Állás leírása Budapesti központtal rendelkező souvenir nagykereskedésbe területi képviselő munkatársat keresünk főállásban Ausztriai munkákhoz.

Munkaköri feladatok:

- meglévő vevőkör kiszolgálása
- vevői igények felmérése
- új kapcsolatok felkutatása
- áruszállítás

Amit várunk:

- jó kommunikáció készség
- értékesítési tapasztalat
- magabiztos német nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt
- „B „ kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
- agilitás
- ügyfél és értékesítés orientált szemléletmód
- utazásra való hajlandóság

Amit nyújtunk:

- határozatlan idejű munkaviszony
- kiemelkedő fizetés (fix+jutalék)
- a munkavégzéshez szükséges eszközök (kocsi, telefon….)
- irodai és értékesítési háttértámogatás
Fényképpel ellátott önéletrajzokat a grandgomaxhr@gmail.com e-mail címre várjuk fizetési igény megjelölésével.
Munkavégzés helye Budapest - Ausztria
Feladva 01/08/2018
Kapcsolat Grand Gomax Kft.
: grandgomaxhr@gmail.com