Logisztikus gyakornok légi szállítmányozási területen

Állás leírása Logisztikus gyakornok légi szállítmányozási területen

Hat kontinensen működő nagyvállalat légi szállítmányozási osztályára keresünk logisztikai gyakornok munkatársat!

Feladatok:
fuvarlevelek írása;
adatbázisban rögzítés;
ügyfelekkel történő kapcsolattartás;
adminisztrációs feladatok ellátása.

Feltételek:
18 éven felüli nappali tagozatos diák;
logisztikai vagy szállítmányozási tanulmányok;
középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:
kiváló tapasztalatszerzési lehetőség, ahol a nyelvtudásodat is használhatod;
elegáns irodai környezet;
kiemelt bérezés.

Órabér: bruttó 1185 Ft/óra
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület
Munkaidő: H – P 8:00-18:00 között, heti minimum 25-40 óra vállalásával.

Munkavégzés helye Budapest, IX. kerület
Feladva 01/08/2018
Állás típusa Diákmunka
Kapcsolat Meló-Depó Iskolaszövetlezet
: +36 1 267 9010
: budapest@melo-depo.hu