Hegesztő

Állás leírása Fő feladatai lesznek:
• Járművek és felépítmények hegesztési munkáinak elvégzése,
• futójavítások, egyéb hegesztési munkák elvégzése.

Elvárások:
• Szakirányú szakmunkás bizonyítvány,
• tűzvédelmi szakvizsga,
• önálló, precíz munkavégzés,
• rugalmasság, terhelhetőség,
• együttműködési készség.

Előnyt jelent:
• 3324 vezetőüléses targonca gépcsoportra gépkezelői jogosítvány
• „B”, ” C” kategóriás gépjárművezetői jogosítvány + GKI kártya.

Terület: járműjavítás

Amit kínálunk:
• Stabil bejelentett munkahely,
• azonnali munkakezdési lehetőség,
• 3 hónap próbaidő után cafetéria juttatás,
• Foglalkozás-egészségügyi Szolgálat, ingyenesen igénybe vehető fogászati ellátás,
• igény esetén munkásszállón történő elhelyezés,
• kedvezményes díjszabás mellett igénybe vehető társasági üdülők biztosítása.

Munkaviszony típusa: határozatlan

Munkavégzés helye: Budapest, III. ker. Testvérhegyi út 10/a.

Fényképes szakmai önéletrajzát a karrier@fkf.hu e-mail címre szíveskedjen elküldeni.
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/09/2018
Kapcsolat FKF HR
: karrier@fkf.hu