Összeszerelő operátor

Állás leírása Szereted a tiszta és igényes munkakörnyezetet?! Az elmúlt évben átadott modern üzemben keresünk operátorokat, ahol télen padlófűtés, nyáron pedig légkondicionált helyiségben van a munkavégzés. Nők és férfiak jelentkezését egyaránt várjuk.

Feladat:
• műanyag termékek válogatása, összeszerelése, ellenőrzése (szaktudást nem igényel).

Munkaidő: két műszak: 5:40-14:00 és 13:40-22:00. Hosszútávú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő üzemben!

Elvárások:
• alapfokú végzettség (8 általános);
• ápolt, rendezett megjelenés;
• megfelelő látás és kézügyesség,
• monotonitástűrő képesség.

Amit kínálunk:
• bejelentett munkaviszony;
• alapbér + Erzsébet utalvány, bónuszok;
• kulturált és tiszta munkakörnyezet;
• a munka nem megterhelő fizikailag, ülve és állva is lehet végezni.

Munkavégzés helye: Halásztelek (céges buszt biztosítunk)

Ingyenes céges buszjáratokat indítunk dolgozóink részére: Dunaújváros, Dunavecse, Apostag, Szalkszentmárton, Tass és Dömsöd.

Jelentkezéshez kérjük, töltse fel önéletrajzát, és töltse ki az űrlapot:
http://produkteam.hu/oneletrajz/operator_2_muszakban vagy telefonon: +36 30 186 6302
Munkavégzés helye Halásztelek
Feladva 01/09/2018
Kapcsolat