Ügyfélszolgálatos diákmunka az Extreme Digital-nál 2018-ban

Állás leírása Feladatok

Ügyfeleknek segítségnyújtás, tájékoztatás
Ehhez kapcsolódó egyéb irodai feladat ellátása.

Feltétel

18 év felett!
Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
Kiválló kommunikációs készség, szóban és írásban
Pontos, precíz munkavégzés
Önállóság
2018.01.09. interjú, oktatás pedig 2018.01.11-12.

Előny

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Kezdés
2018.01.09.

Munkaidő
H- Cs 09:00-13:00/13:00-17:00; P 08:00-12:00 /12:00-16:00/16:00-20:00

Munka időtartama
Hosszabb távú

Bruttó bér
1050 Ft/óra

Munkavégzés helye
1033 Budapest

Projekt menedzser
Szépi Adrienn
Email: szepi.adrienn@mads.hu
Telefon: +36 (20) 5442 876

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: EDigital_Ügyfélszolgálat
Munkavégzés helye Budapest
Feladva 01/09/2018
Állás típusa Diákmunka
Kapcsolat MADS- Márton Áron Iskolaszövetkezet
: +36 (20) 5442 876
: szepi.adrienn@mads.hu