GYÁRTÁS-ELŐKÉSZÍTŐ

Állás leírása GYÁRTÁS-ELŐKÉSZÍTŐ
Világító reklámtermékeket gyártó cég Budapest XXIII. kerületi telephelyére gyártás- előkészítő munkatársat keres.

Feladatok:
• A gyártási tervdokumentáció elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:
• AutoCad program ismerete
• CorelDraw vagy egyéb vektorgrafikus program ismerete
• önálló, precíz munkavégzés
• terhelhetőség
• jó csapatjátékos
• minimum 2 éves hasonló munkakörben tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Solid Edge felhasználói szintű ismerete
• egyéb CAD/CAM programismeret
• angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

• versenyképes jövedelem, cafeteria, bónusz
• stabil vállalati háttér
• hosszú távú munkalehetőség
• fiatalos, családias hangulatú munkaközösség

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a pozícióra és szeretne csapatunk tagjává válni, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre:
allas@scansign.eu
Munkavégzés helye Budapest XXIII, Ócsai út 4.
Feladva 02/13/2018
Kapcsolat Scan Sign Kft.
: 061/421-3046
: allas@scansign.eu