Tervezőmérnök villanymotor-fejlesztés

Állás leírása Feladatok
fejlesztési tervek kidolgozása az elektromos gépek területén
villamos berendezések szerkesztése és tervezése, a tervezési kritériumaink és modelladataink, továbbá folyamattechnológiának megfelelő bekötések
közreműködés a gyártási technológia és az elektromágneses tervezés közötti kapcsolódási pontokon
tesztelés és a teszteredmények kiértékelése
aktív részvétel a termékfejlesztési folyamatokban a tervtől a sorozatgyártásig

Elvárások
felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, villamos-, mechatronikai, gépjármű technikai területen)
Min. 3 év szakmai tapasztalat 3D-CAD és PLM-rendszerek körében (előny: PTC Creo és Windchill)
többéves tapasztalat automotive területen
műszaki elhivatottság és innovatív, komplex megoldások iránti lelkesedés
proaktív, megoldás-orientált és önálló munkamód
3D CAD programismeret
alapfokú angol nyelvtudás
német nyelvtudás elengedhetetlen!

Előnyök

elektromos gépek tervezésében szerzett tapasztalat

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)
A cégről

Autóipar, Oberösterreich

Amit kínálunk

egyedülálló lehetőség egy osztrák autóipari cégnél
karrier lehetőség a dinamikusan fejlődő E-mobilitás területén
határozatlan időre szóló munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség
letelepedési támogatás, vonzó béren kívüli juttatási csomag
bérezés: 39.000-54.000 EUR/év
innovatív képzési lehetőségek

Nyelvismeret

Angol - Alap
Angol - Közép
Német - Alap
Német - Közép
Német - Felső

Jelentkezni, német nyelvű fényképes önéletrajzzal az adam.tamas@pannonwork.hu email címen lehet.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet:
0670 455 02 15
Munkavégzés helye Ausztria
Feladva 02/13/2018
Kapcsolat Pannon-work
: 0670 455 02 15
: adam.tamas@pannonwork.hu