Villanyszerelő kapcsolószekrény-építési munkakörben

Állás leírása Feladatok

Berendezések elektrotechnikai komponenseinek vezetékezése
Kapcsolószekrények, irányítási berendezések felépítése, huzalozása, üzembehelyezése
Villamos kapcsolási rajzok értelmezése

Elvárások

befejezett villanyszerelői tanulmányok (szakmunkás vagy villamosipari technikus végzettség)
kapcsolószekrény-építés területén szerzett szakmai tapasztalat
jó műszaki érzék
önálló és felelősségteljes munkavégzés
jó német nyelvtudás elengedhetetlen!

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Elektromos-, mérés-, irányítás- és vezérléstechnika területén az egyik legnagyobb tradícióval rendelkező bécsi vállalkozás, amelynek működése kiterjed az energetika, az ipar és az infrastruktúra iparágakra

Amit kínálunk

kiemelkedő kereseti lehetőség
kiváló szakmai tapasztalat

Nyelvismeret

Német - Közép

Jelentkezni bérmegjelöléssel, német nyelvű fényképes önéletrajzzal az adam.tamas@pannonwork.hu email címen lehet.
Érdeklődni az alábbi telefonszámon lehet:
0670 455 02 15
Munkavégzés helye Ausztria
Feladva 02/13/2018
Kapcsolat Pannon-work
: 0670 455 02 15
: adam.tamas@pannonwork.hu