Bútorösszeszerelés és kiszállitás Németországban

Állás leírása Bútorösszeszerelő munkára szakképzett és képesítés nélküli asztalosokat, asztalos munkában jártas munkatársakat.

Feladatok:
• Bútorszállitás
• Bútorösszeszerelés, -szétszerelés: - tervek-, rajzok, - szóbeli információk alapján
• Fafelületek kezelése
• A szükséges munkaeszközök és gépek karbantartása

Elvárások:

• Szakmai gyakorlat
• Német nyelvtudás (Minimum A1-A2 szinten)
• Faipari és asztalos szerszámok/gépek használatában szerzett tapasztalat
• Önálló, megbízható és pontos munkavégzés
• Mobilitási/ utazási hajlandóság
• Jogosítvány - saját gépjármű (a munkába járáshoz)

Amit mi kínálunk:

• Német bejelentett munkaszerződés határozatlan időre
• Kezdő 10€ Bruttó/óra + 14€ Nettó napi juttatás
• Segitségnyújtás az ügyintézések terén
• Szálláslehetőség (-252,48€/hó - utólag kerül levonásra )
• Akár azonnali munkakezdés
• Munkavégzés helye: Anzing, Augsburg – Németország

Ha felkeltettük érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát, bővebb tájékoztatás és további részletekkel kapcsolatban keressük Önöket telefonon.

Munkavégzés helye Anzing,Augsburg , Németország
Feladva 02/13/2018
Kapcsolat Pin Personal Gmbh
: + 4915154134969
: a.sarkany@pin-personal.com