3D Méréstechnikus

Állás leírása Német tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk új kollégát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
• Zeiss típusú Contura mérőgép (Calypso 5.0 software) használata, komplett felügyelete
• Mérési programok írása
• Mérések végrehajtása
• Új projektekhez tartozó mérések leegyeztetése a kollégákkal
• Minőségbiztosítási osztály támogatása

Elvárások:
• Műszaki területen szerzett végzettség
• Stabil, megbízható német nyelvtudás
• Önálló és pontos munkavégzés
• Kiváló kommunikációs készség
• Csapatmunkára való képesség
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
• Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
• Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák

Munkavégzés helye:
• Jászárokszállás
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„Méréstechnikus” jeligével küldje el az allas09@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30 576 3334; +36 1 550 0105
Munkavégzés helye Jászárokszállás
Feladva 02/13/2018
Kapcsolat MIL-JOB Kft.
: +36305763334
: allas06@miljob.hu