Női ruházati eladó (német nyelvtudással)

Állás leírása Megbízónk MOSONMAGYARÓVÁRI igényes, elegáns női ruházati üzletébe keresünk kedves, segítőkész, németül jól beszélő női ruházati eladót.

Várjuk a női ruházati értékesítésben tapasztalt, az önálló munkát kedvelő, megbízható munkatársak jelentkezését!

Alkalmazási alapfeltételek:
• középfok, előny: ruházati eladó/kereskedelmi OKJ végzettség
• német nyelv aktív használata
• számítógépes ismeretek: felhasználói szint (vállalatirányítási rendszer, tablet, PC használat)

Gyakorlat:
• minimum 1 év ruházati eladói gyakorlat, előny a női ruházati szakmai ismeretek és a varrási tudás

További elvárások:
• Önálló feladatvégzés, felelősségvállalás
• Kiváló probléma felismerő és megoldó képesség
• Ügyfélorientált magatartás
• Megbízhatóság, becsületesség

Főbb feladatok:
• Felkészülten, készségesen fogadja a női ügyfeleket, kiszolgálásukat az elvárásoknak megfelelően végzi el, udvariasan, készségesen.
• Előjegyzéseket precízen kezeli, az időhatárok pontos betartásával.
• Precízen adminisztrál, pénzt kezel.
• A ruházati árut gondozza, tisztán, rendben tartja, szüksége esetén az apróbb javítási feladatokat elvégzi (pl. gőzölés, vasalás, tisztítás).
• Az üzlethelyiség, az öltöző, az ügyfelek által használt további helyiségek napi takarítása, tisztán tartása.

Amit kínálunk:
• Önálló munkavégzés az egyéni ügyfelekkel a hét minden napján és szombaton is
• Versenyképes havi fizetés (próbaidő alatt nettó 196 000 Ft)
• Képzés, betanítás (Budapesten)
• Határozott, de korrekt vezetői hozzáállás és folyamatos visszajelzés

Munkavégzés helye: 9200 Mosonmagyaróvár

Jelentkezési határidő az állásra: 2018. március 1.
Referencia szám: KB-M-201802
Várjuk a német nyelven jól beszélő, női ruházati eladói munka iránt érdeklődő pályázók fényképes önéletrajzát és szabad fogalmazású kísérő levelét az allas@alitera.hu címen.
(A német nyelvtudás hiánya, valamint a vállalakozói háttér kizáró körülmény!)
Munkavégzés helye 9200 Mosonmagyaróvár
Feladva 02/13/2018
Kapcsolat Alitera Kft.
: 06305858198
: allas@alitera.hu